Kaubaalus OÜ on tootmisettevõte Eestis, mis tegeleb kaubaaluste ja muude puidutoodete müügiga. Meie partneriteks ning klientideks on mitmed Skandinaavia ning Eesti suured ettevõtted. Me alustasime puutoodete tootmisega aastal 1996. Sellest ajast saati on ettevõte ainult kasvanud suuremaks.

Meie põhitegevuseks on kaubaaluste tootmine nii EUR alused kui ka FIN alused ning samuti toodame erimõõtmelisi aluseid. Meie tootmise valikust leiab veel aluste kõrgendused ning ühekordseid aluseid. Meie ettevõte kasutab saematerjalina kuumtöödeldud puitu ning omame ka mitmeid tõenduspõhiseid sertifikaate. Samuti tegeleme veel kütteklotside müümisega, mis sobib hästi nii kaminasse kui ka katlasse. 

Meie eesmärgiks on leida kliendile sobiv teenus ning pakkuda parimaid lahendusi kõikidele meie klientidele. Suhelda saab meiega nii eesti, vene, inglise kui ka soome keeles. Transpordi lahendusi pakume ka meie, et teil oleks üks mure vähem.

Meie tootmisüksus asub Vana-Narva mnt 21, Maardu. Ligipääs on suurepärane ning kaup saab kiirelt tarnitud igasse Eesti nurka ning samuti Baltikumi kui ka Skandinaaviasse. 

Lisateavet kõikide Kaubaalus OÜ toodete kohta saate vaadates meie Toodete lehelt, hinnapäringuid esitada siin ning ühendust võtta kontakti lehel.